„Rudolecká pálka“ – turnaj ve stolním tenise

V sobotu 21. února 2015, proběhl 2. ročník turnaje ve stolním tenise „Rudolecká pálka“. Soutěžilo se ve třech kategoriích, mládež do 15-ti let, ženy a muži. Turnaj byl vyhlášen pro neregistrované a byl početně, velmi dobře obsazen. Všechny tituly vítězů, si však odvezli přespolní stolní tenisté. Čest rudoleckých stolních tenistů, zachránila v  kategorii ženy,  Monika Gajdošová, která se umístila na 3. místě. Všichni stolní tenisté a jejich doprovod chválili pořadatele turnaje za organizaci a zázemí. Pozvali nás na nejbližší turnaj, který proběhne v  březnu v Bukovanech. Tak rudolečtí, pořádně potrénovat a hr na ně. Více, včetně fotogalerie, v rubrice sportovní akce 2015.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nástěnka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.