Informace pro návštěvníky stránek obce.

Vítejte na stránách, západočeské obce, Březová-Rudolec. Omlouváme se, pokud některé rubriky, budou přístupné pouze přes heslo. Fotogalerie, slouží výlučně  těm, kteří se na pořádaných akcích, v naší obci zúčastnili.

Děkujeme vám za návštěvu a váš zájem.

Rubriky: Nástěnka | Napsat komentář

RUDOLECKÁ ZELIÁDA

V pátek 6.12.2019 od 18.45 hod. se uskuteční 11.ročník
rudoleckých občanů o nejlepší zelí.
Soutěž se bude konat v Rudolecké hospůdce.
Soutěžní vzorky budou přijímány do 18.30 hod.
Na závěr soutěže bude ze soutěžních vzorků uvařena zelňačka.
Zápisné do soutěže je proto klobása, která se použije na přípravu
zelňačky.

Rubriky: Nástěnka | Napsat komentář

Kulinářská soutěž 2019

V sobotu 16.11.2019 se uskuteční v rudolecké hospůdce kulinářská soutěž o putovní vařečku „kuchař Rudolce 2019″. Letošní téma „Krkovice stokrát jinak“, určitě přiláká na akci hodně výborných receptů. Mezi 18:00-18:30 hod. se budou přijímat soutěžní vzorky. Každý soutěžící může přihlásit do soutěže max. dva vzorky. Hodnocení provede „odborná porota“ od 19:00 hod. Zveme všechny příznivce této soutěže.

Rubriky: Nástěnka | Napsat komentář

Předvánoční a vánoční Rudolec

Na přiloženém plakátku jsou uvedeny akce, které se uskuteční předvánočním, vánočním a krátce po vánočním čase.

Rubriky: Nástěnka | Napsat komentář

Jací jsme byli před 10-ti lety

Ve středu 19. června, od 19:00 hodin v Rudolecké hospůdce, proběhne opět vzpomínkový večer, rudoleckých sousedů, tentokrát na rok 2009. Součástí večera bude prezentace akcí a soutěží, které v tomto roce probíhali. Srdečně zveme na tento večer i ostatní sousedy, kteří v tomto roce na Rudolci nebydleli a nebo se těchto akcí nezúčastňovali.  Prezentaci připravil Pepa Bulka

Rubriky: Nástěnka | Napsat komentář

Stavění máje a pálení čarodějnic 2019

Rubriky: Nástěnka | Napsat komentář

Velikonoční prakiáda 2019

Rubriky: Nástěnka | Napsat komentář

MDŽ 2019

Občané Rudolce ve spolupráci s kulturní komisí MÚ Březová pořádají v rudolecké stodole oslavu Mezinárodního dne žen „aneb taneční zábava nejen pro seniory“. Zábava se uskuteční v pátek 8. března od 19:00 hod. K tanci a poslechu hraje reprodukovaná hudba DJ. Každá žena obdrží kytičku, občerstvení zajištěno obsluhou rudolecké hospůdky, vstupné dobrovolné. Omezená kapacita, nutno si zajistit místo. Jste srdečně zváni! Místo lze zajistit u pana Antonína Janury, Rudolec 95, tel. 602 658 877.

Rubriky: Nástěnka | Napsat komentář

Rudolecká pálka

Občané Rudolce pod záštitou MÚ Březová pořádají v sobotu 16. února 2019, 6. ročník turnaje ve stolním tenise neregistrovaných. Účastníci se mohou registrovat do tří kategorií, mládež do 15-ti let, ženy a muži. Kategorie mládež do 15-ti let (max. 8 přihlášek) startuje v 10:00 hod., ženy (max. 8 přihlášek) a muži (max. 12 přihlášek) mají začátek naplánován od 13:00 hod. Prezentace účastníků je nejpozději 15 min. před startem kategorie. Turnaj se odehraje v rudolecké stodole, občerstvení a teplo zajištěno. Přihlásit se můžete do pátku 15. 2. 2019 – Jan Drenka, Rudolec 87, tel. 606 812 969.

Rubriky: Nástěnka | Napsat komentář

Rudolecký člobrda 2019

V pátek, 22. 2. 2019 od 18:00 hodin, proběhne 4. ročník „Rudoleckého člobrdy“. Navazuje na úspěšný třetí ročník, kde se vítězem  stal, Tonda Janura z Horňácka. Soutěž proběhne   v Rudolecké hospůdce, na třech hracích místech.  Drobné občerstvení, bude zajištěno vítězem předchozího ročníku a  po ukončení turnaje, pokud se dohodneme s vedoucími restaurace, bude zajištěn tradiční tatarák, který si každý účastník soutěže může přihlásit. Přihlášky do turnaje, budou dostupné v restauraci,  včetně objednání tataráku a pořadatelé doufají, že účast bude alespoň stejná,  jako u třetího ročníku. Finále turnaje bude odehráno, jak je tradicí, na velkém plátně. Těšíme se na vaši účast a rádi si s vámi zahrajeme.Rubriky: Nástěnka | Napsat komentář

Rudolecká zeliáda 2018

Nezapomeňte nakládat zelí!!! Jubilejní 10. ročník populární akce „Rudolecká zeliáda“, se uskuteční v pátek 7.prosince, od 19:00 hodin, v Rudolecké hospůdce. Soutěžní vzorky budou přijímány do 18:30 hod. Na závěr soutěže, jak již je tradicí, bude ze soutěžních vzorků uvařena zelnačka. Zápisné do soutěže je proto klobása, která se využije při přípravě zelňačky.

Rubriky: Nástěnka | Napsat komentář