Memoriál Karla Lorenze v Pétanque 3.ročník

Sobota 30. srpna byl na Rudolci sportovní den. Již kolem 8:30 hod. se na kontrolním stanovišti u verandy Rudolecké stodoly začali objevovat první účastníci pochodu Sokolovská padesátka. Při uzavírce tohoto kontrolního bodu se prezentovalo více jak 170 turistů. Hřejivá slova chvály na vzhled naší vesničky od většiny účastníků, byla tou nejlepší reklamou našeho postupného snažení. Od 10:00 hod. se na místním víceúčelovém hřišti utkali naši futsalisté v prvním domácím mistrovském utkání ve vyšší soutěži s mužstvem Dacani Královské Poříčí. Po vítězném prvním utkání, kdy porazili venku 1. FC Michal Sokolov, ani v domácím utkání neztratili a po vítězství 5:2 (2:2) jen potvrdili, že i v nové soutěži nemusí hrát roli outsidera. A opět slova chvály od předsedy okresní komise futsalu pana Jana Roda, zároveň rozhodčího utkání, na prostředí a krásné hřiště, dle jeho slov jedno z nejhezčích v okrese.

No a konečně od 15:00 hod. se uskutečnil 3. ročník memoriálu Karla Lorenze ve hře zvané petanque. Pořadatelé počítali s účastí 6 až 8 dvojic, nakonec se do soutěže přihlásilo neuvěřitelných 11 dvojic. Tyto byly rozděleny do dvou skupin a začaly nelítostné boje. Nechybělo ani občerstvení účastníků o které se postarala Blanka Bulková, usmažila přes 60 bramboráků a tradičně rudolecká hospůdka. Fota z této velmi povedené akce pořídil Pepa Bulka. Turnaj navštívila i manželka Karla Lorenza paní Irena. Je jen škoda, že se turnaj dohrával již skoro za tmy a závěrečného ceremoniálu se zúčastnila jen asi polovina všech hráčů. Zdar dalšímu ročníku!

Všechny účastníky zveme na 6. ročník memoriálu Karla Štursy v ruských kuželkách, který se uskuteční v neděli 14. září 2014 od 15:00 hod. na verandě rudolecké stodoly.

Výsledky memoriálu:

Fotogalerie pétanquového klání

This is protected content.
:
:
Content Protected by SmartLogix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>