Rozloučení s prázdninami

V sobotu 2.9.17 se na Rudolci po čtyřech letech opět obnovila tradiční akce „Dětské rozloučení s prázdninami“ a následující „Večer s country písničkou“.

Dětskou akci naplánovaly děvčata z Rudolce na 17:00 hod., ale trochu ostýchavé děti se trosily za doprovodu svých rodičů s menším či větším zpožděním až do půl šesté. Připravený dvouhodinový program byl však dodržen a smůlu tak měly pouze děti, které se této podařené akce nezúčastnily. Pro cca 20 dětí byl připraven program plný soutěží a her, které plnily najednou i za účasti dospělých! U známých i méně známých her docházelo tak k velmi komickým situacím, u kterých se všichni celé dvě hodiny dobře bavili. Až to někdy vypadalo, že se více baví dospělí než děti. Asi u toho vzpomínali na svá dětská léta. Poděkování patří především Gitě Fašinové, Květě Zemanové a Jitce Derflerové za přípravu a MěÚ Březová a obsluze rudolecké hospůdky za ceny a pochutiny pro děti.

V následujícím programu, který se z důvodu ne příliš uspokojivého počasí odehrál v rudolecké stodole, hrálo pro rudolecké občany hudební uskupení šesti hudebníků pod vedením pana Petra Volmuta. Více jak čtyřhodinové vystoupení bylo směřováno výhradně na známé „odrhovačky“ z oblasti country a folk muziky. Od kapely jsme se dočkaly velmi kladných ohlasů od prostředí ve kterém si mohly zahrát. Zpestřením večera bylo i grilování a obsluhy hostů večera v podání nových pronajímatelů hospůdky Denisy a Franty Schneiderových. Příjemně prožitý den všech účastníků!

Fotogalerie :


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>