Stavění máje a pálení čarodějnic.

V úterý 30.dubna, se v Rudolci uskutečnila již tradiční akce, futsalového klubu. Za značně nepříznivých klimatických podmínek a za doprovodu hudební skupiny Ulice, z Rotavy, se na zmáčené prostranství dostavilo hojně diváků.

Ti ihned na začátku při stavění máje zažili dramatickou situaci, zlomení špičky májky. Skoro již postavenou májku, tak museli chlapi znovu opatrně sundat a nalomenou špičku opravit. Na druhý pokus se již májku za fanfár podařilo bez problémů postavit.

Jak měli hoši strach z deštivého počasí a zapálení vatry, tak podpálení čarodějnice , proběhlo naprosto v pohodě i přes vytrvalý déšť. Vatra s čarodějnicí hořela až do ranních hodin.

Chlapci z futsalového klubu díky a přejeme vám, při kácení májky, hezké slunečné počasí a nejméně tak dobrou zábavu, jako při jejím stavění. Za rok Ahóóój.

Fotogalerie z této akce (foto zvěřejněno se souhlasem účastníků akce)


This is protected content.
:
:
Content Protected by SmartLogix


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>