Stavění máje a pálení čarodějnic.

Ve čtvrtek 30.dubna, od 19.00 hodin, proběhlo tradiční stavění máje a pálení čarodějnic v naší obci. Jako každý rok, tak i tento, zajišťovali májku naši futsalisté a zároveň připravili i tradiční velkou hranici, která vydržela hořet, až do pozdních večerních hodin.  Naše děvčata s dětmi  májku hezky vyzdobili, takže bude okrasou naší „kotlíkové louky“, po celý  měsíc. Tuto snahu a usilí si zvlášť ceníme, protože se ukázalo,  jak společným úsilím, je možno připravit povedenou akci.

Celý večer probíhal v družné zábavě, kde se o hudební doprovod staral Pepa Kábrt,  a dovedl připravit atmosféru, při které se všichni  sousedé, s přáteli, dobře bavili. Neopomenutelným zážitkem, byla tradiční návštěva grilu, kde byly připraveny „Rudolecké klobásky“, opět připravované „Rudoleckou hospůdkou“, v čele s paní Gitou Fašinovou, zdatným výčepním Tomášem Slobodou  a jejich rodinými příslušníky, kteří se starali o hladové a žiznivé návštěvníky večera. I toto přispělo k dobré pohodě a spokojenosti účastníků večera.

Důležité však na celém večeru byla opět veselá, přátelská atmosféra , která jako vždy,  přispívá k udržování dobrých sousedských vztahů a vzájemnému poznání .

Ješte jednou díky všem, kteří se aktivně starali, o zajištění  této akce, v naší vesnici.

Fotogalerie z výše uvedené akce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>