Rudolecký člobrda 2019

V pátek 22. února, proběhl čtvrtý ročník turnaje, Člověče nezlob se. Do soutěže se přihlásilo šesnáct účastníků, kteří na  kulečníkovém stole, na třech plátech, sváděli líté boje o titul „Rudoleckého člobrdy 2019″. Soutěž se hrála jako vždy na dvě porážky v nominačním žebříčku.  Do osmifiále se nominovali Marina Prekopová, Blanka Bulková, Pepa Gajdoš, Tonda Janura, Stáňa Budíská, Míra Gogola, Roman Schneider a Jitka Gogolová. Ti, kteří prohráli v nominaci,  dostali ještě jednu šanci, na druhé straně nominačního žebříčku, což využili  Jitka Gogolová a později Stáňa Budíská. Do čtvrtfinále postoupili Blanka Bulková, Tonda Janura, Stáňa Budíská a Jitka Gogolová. Odtud se do sedmifinále nominovali, Stáňa Budíská a Blanka Bulková, která se výhrou nad Stáňou, stala první finalistkou soutěže. Z druhé strany žebříčku, postupovali Jitka Gogolová a  Stáňa Budíská, která se výhrou na Jitkou, stala druhým finalistou. Finále mezi Blankou a Stáňou, probíhalo podle tradice, na velkém plátně, za mohutného povzbuzování diváků. Stáňa, prohrála a vítězem turnaje, s právem nazývat se „Rudoleckým člobrdou 2019″, se stala Blanka Bulková. Na druhém místě  skončila Stáňa Budíská a třetí místo obsadila  Jitka Gogolová, která ve všech ročnících, hrála o umístění na stupních vítězů.

Po ukončení turnaje  hospodští František a Denisa, připravili občerstvení, ve formě tataráčků a pic, podle chuti soutěžících. Diplomy a věcné ceny vyrobené speciálně pro tento turnaj, předal vítězným ženám, starosta města Březové, Miroslav Bouda. Mužské osazenstvo vítězkám turnaje, jen tiše závidělo. Celý večer tak byl příjemným a důstojným zakončením turnaje a pořadatelé tímto ještě jednou děkují, za kulinářský zážitek a hezký večer, personálu resturace a všem soutěžícím. V roce 2020, na pátém ročníku, opět nashledanou!

Fotogalerie z akce: V souladu s GDPR, účastníci souhlasili se zveřejněním fotografií na těchto stránkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>