Turnaj „Človeče nezlob se“

V pátek 15. dubna, v podvečer, se v Rudolecké hospůdce, již podruhé sešlo k turnaji naší vesničky,  „Člověče nezlob se“, šestnáct hráčů, s  cílem získat podruhé titul přeborníka v této hře. Zázemí pro hráče poskytla opět Rudolecká hospůdka  a občerstvení zajistila vítězka prvního ročníku Monika Gajdošová.

Opět se ukázalo že nezáleží na fyzické připravenosti hráčů, ale především na jejich psychické  pohodě a správném výběru hrací kostky. Jako vždy, se v této hře  potvrdilo, že největším hráčem je štěstí, při hodu kostkou. Vyhození figurgy protihráče ze hry, bylo doprovázeno hlasitou kulisou výkřiků a potlesku sympatizantů příslušného hráče a pro některé z nich, to byl problém.

Po nominacích se dostali do hry ve finálové větvi žebříčku, hráči  Blanka Bulková, Jana Řádová (nejstarší účastnice turnaje), Jarda Maslen, Pepa Gajdoš a naproti nim, se postavili hráči, Pepa Kovařík, Jitka Gogolová, Tonda Janura a Pepa Bulka. Všichni toužili postavit se k finálovému stolu s velkým plátnem hry, ale to se kvalitní hrou splnilo  tentokrát Pepovi Kovaříkovi.  Jeho  finálový soupeř, vzešel z druhé větve žebříčku turnaje tzv. „druhá šance“, kde s obrovským štěstím a velkým počtem her, se snažila dostat opět do finále Jitka Gogolová, která však tentokrát prohrála s Jardou Maslenem.

Finále probíhalo na velkém plátně hry, s možností obklopit svého hráče fanoušky stáje Kovařík a Maslen. Bylo  opět důstojnou a dramatickou tečkou, za celým večerem našeho turnaje. Z něho jako vítěz pro rok 2016, vyšel  Pepa Kovařík,  na druhém místě skončil Jarda Maslen a třetí příčku obsadila nejúspěšnější účastnice v historii tohoto turnaje, Jitka Gogolová.

Tak  zase příští rok  na shledanou a už se těšíme až se dozvíme kdo bude třetím vítězem v historii tohoto turnaje.

Napsal ředitel turnaje, Pepa Bulka.

Fotogalerie z předmětné akce


This is protected content.
:
:
Content Protected by SmartLogix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>