Loučení s prázdninami a otevření stodoly.

V sobotu 31.srpna měli naši nejmenší poslední možnost o letních prázdninách se bez stresu ze školy trochu vyřádit. Někteří občané Rudolce pro ně připravili krátké odpoledne se soutěžemi o nějakou tu sladkost. Na 15 účastníků se zúčastnilo tohoto odpoledne, i když ne všichni splnili podmínku a to účast v oblíbené masce. Všem přítomným moc děkujeme za účast a Ti co přišli v masce zaslouží pochvalu ještě větší. Tak ať se Vám v novém školním či předškolním roce 2013/14 hodně daří.

Po ukončení dětského podvečera byla pro obyvatele Rudolce otevřena nová víceúčelová budova, pojmenovaná některými členy ASORu na „rudolecká stodola“. Měla by především sloužit pro pořádání kulturních akcí a po dovybavení i pro pořádání různých sportovních aktivit. Dále může posloužit i při pořádání soukromých akcí obyvatel obce (oslavy jubileí, dětské párty a akce pro děti apod). K poslechu a tanci hrála od 20:00 hod. rock folková skupina Ulice z Rotavy pod vedením pana Aleše Pokorného, velice dobře známá to ikona Rudoleckého kotlíku. Návštěvou poctil tuto akci i starosta města Březová pan Miroslav Bouda s manželkou. Pořadatelé z ASORu, byli příjemně překvapeni návštěvou. Bohužel ze stovky účastníků byla cca jen polovina z řad občanů obce. Ze 63 čísel popisných v obci se dostavili zástupci 27. Kdy jindy a kde jinde máte „obyvatelé Rudolce“ si o svých problémech spojených se životem na obci popovídat a navrhnout případné zlepšení, či se jen seznámit se svými „odlehlejšími“ sousedy. S půjčovním řádem budovy budou občané seznámeni po schválení MěÚ Březová.

Fotogalerie z výše uvedené akce.


This is protected content.
:
:
Content Protected by SmartLogix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>