Vánoční setkání občanů 2017

Opět po roce a opět bez sněhové nadílky, se v neděli 24. prosince sešlo na rudolecké návsi více jak čtyřicet občanů Rudolce a jejich známých na vánočním setkání. Tradičně mezi třetí a čtvrtou hodinou odpolední se schází občané před štědrovečerní večeří popřát si bohatého Ježíška, krásné, klidné a pohodově prožité vánoční svátky.

I při letošním setkání zněly živě koledy a skladby s vánoční tématikou v podání pětice muzikantů z hudebního tělesa Březováček. Příjemně vyzdobená veranda rudolecké hospůdky, kontrastovala s nejchuději vyzdobeným vánočním stromečkem v historii setkání. Na dva světelné řetězy by v pohodě stačil stromek poloviční.

Pro účastníky bylo připravené svařené červené víno, které zajistila radnice města, několik sousedů doneslo k ochutnání své vánoční cukroví, objevily se i krásně vypadající a chutné chlebíčky. Pozdravit občany a popřát příjemné prožití svátků přijel i pan starosta se svou oblíbenou medovinou. Při družné debatě utekla hodinka jako voda a pak již všichni spěchali připravovat večerní hostinu. Přátelé, příští rok při oblíbené akci opět na viděnou!

Fotogalerie z vánočního setkání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>