Josefovská zábava 21.3.2014

Josefovská zábava, která se konala tento den měla zvláštní atmosféru. Stala se tradiční otevírací kulturní akcí  rudoleckých Asoráků a proběhla v country stylu. Nejlepší kostým na tuto akci měla Hanka Drenková, která jako vždy přistoupila k tomuto večeru se svojí pověstnou pečlivostí a smyslem pro humor. Za muže bezkonkurečně vyhrál Vláďa Budíský, kterému jeho nádhernou koženou vestu, zaviděl snad každý účastník večera, mužského pohlaví.

Zároveň však byla i trochu zvláštní událostí, protože touto akcí jsme se loučili s naší hospodskou Blankou Brabcovou, která se nejprve se svým manželem Dušanem a později sama,  starala 12 let,  o chod naší hospody. Patří jí náš obdiv a dík za to, že na tak malé vesnici jako je Rudolec, dokázala po tak dlouhou dobu vydržet se svými někdy i protivnými  a nespokojenými štamgasty. Všichni Ti  Blanko  děkujeme a doufáme že mezi nás zavítáš i jako naše kamarádka.

Večer probíhal ve výborné atmosféře, kterou nejprve vytvořila tradiční josefovská tombola, která mimo hodnotných cen, obsahovala i celou řadu úkolů a pokynů, které vedly k tomu že osazenstvo hospody, které tvořili na jedné straně Asoráci  a na druhé straně naši dobří kamarádi, tradiční parťáci a baviči, sokolovští vodáci z vodáckého spolku Momentive Sokolov, jsme se dokázali vzájemně pobavit a popít u baru nějakou tu skleničku. Po tombole probíhal taneční večer s dobrou zábavou i přes to, že většinu večera hrála reprodukovaná hudba.

Vítanou změnou byly kytaristé Honza a Quído , kteří mezi reprodukovanou hudbu, vstupovali se svými písničkami, kterými bavili celou hospodu, která zpívala s nimi.

I přes počáteční obavy, které pořádající Pepíci z Asoru měli, jsme se všichni seznačně bavili a už se zase tešíme, na příští Josefovskou zábavu, tentokrát možná i  s novým hospodským nebo hospodskou.

Fotografie z akce zveřejněné se souhlasem účastniků.

This is protected content.
:
:
Content Protected by SmartLogix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>