Memoriál Karla Lorenze

V sobotu 23. září se od 14:00 hod. uskutečnil za příjemného počasí 6. ročník memoriálu Karla Lorenze v petanque dvojic. Původní termín turnaje 16.9. byl z důvodu nepřízni počasí, přeložen na tento víkend. Turnaje se zúčastnilo šest dvojic, které nelenili a přišli nejen zavzpomínat na dobrého kamaráda, ale se i pobavit a lehce protáhnout své tělo.

Turnaj se hrál systémem každý s každým do sedmi vyhraných bodů (koulí). Po rozlosování se zdálo, že největšími favority turnaje budou dvojice Míra – Jarda a Tonda – Vláďa. Ovšem všem vypálily rybník Hanka s Blankou, které celým turnajem prošly bez jediné porážky a největší problém měly překvapivě s „omladinou“ (Baruška-Maty-Gita-Kuba). Další dvojice byly velmi vyrovnané a rozhodovaly maličkosti.

Na druhém místě skončily Jitka s Mírou se třemi vítězstvími, o třetím místě rozhodovalo skóre , když tři dvojice dokázaly zvítězit ve dvou zápasech v pořadí, třetí Míra s Jardou, čtvrtí Tonda s Vláďou a na pátém místě Stáňa s Gágou. Omladina s jedním vítězstvím uzavřela pořadí letošního ročníku.

Příjemné třídodinové odpoledne pak završil hlavní pořadatel Tonda Janura vyhlášením výsledků. Pepa Bulka Vám nabízí foto z turnaje. Tak na příštím ročníku!!!

Fotogalerie z memoriálu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>