4. ročník memoriálu Karla Lorenze 2015

Sobota 5. září byla svědkem 4. ročníku memoriálu Karla Lorenze ve hře zvané petanque s rekordní účastí 12-ti dvojic. I přes chladnější počasí a nepříjemný studený vítr se soutěžící pustili do urputných bojů již od 13:30 hod. Turnaj se odehrál na krásně střiženém pažitu naší louky pod víceúčelovém hřištěm, o který se postaral náš kamarád Tonda. Zúčastněné dvojice byli rozlosovány do tří skupin a účast ve finálové části měli zajištěnou vítězové jednotlivých skupin a nejlepší dvojice na 2. místě.

Každá zúčastněná dvojice donesla jako zápisné cenu, které pak byly rozděleny podle hodnoty k jednotlivým umístěním a tak i poslední dvojice byla za své snažení odměněna. Zaslouženým vítězem se stala dvojice Tomáš Sloboda – Václav Hazuka, která jako jediná nenašla po celý turnaj přemožitele. Druhé místo obsadila dívčí sestava Květa Zemanová – Blanka Bulková a bronz si na své konto připsali manželé Janurovi. Nepopulární bramborová medaile zůstala pro Hanku Drenkovou a jejího vnuka Jiříka.

K výborné náladě všech zúčastněných určitě přispělo i dobré papání v podobě grilované krkovičky, nějakého loku piva či vína, teplých nápojů a připravených lahůdek. Díky všem za účast a ahoj na příštím kulatém ročníku.

Foto z memoriálu © Josef Bulka


This is protected content.
:
:
Content Protected by SmartLogix


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>