Bowlingová odveta MÚ Březová – Rudolec

V úterý 15. dubna 2014 se uskutečnila dlouho očekávaná odveta bowlingových družstev MÚ Březová a Rudolce. Po nervy drásajícím úvodním utkání byli všichni natěšeni na další pokračování tohoto duelu.

Družstvo MÚ Březová nastoupilo ve shodném složení jako v prvním utkání, tedy: Jana Kašparová, Dana Zíková, Lenka Fialová, Šárka Škubalová, Pavel Suchý, Kája Hofmann, Pavel Sinkule a Petr Pivarči.

Družstvo Rudolce udělalo ve svém středu tři změny. Místo handicapované Stáni Budiské nastoupila Jitka Gogolová a místo pracovně vytížených Míry Mrázka a Vency Hazuky se utkání zúčastnili Tomáš Sloboda a Kuba Gajdoš. Ostatní členové zůstali zachováni, tedy Hanka Drenková, Monča Gajdošová, Blanka Bulková, Honza Drenka a Martin Mrázek.

Hráči Rudolce přistoupili k odvetě velmi zodpovědně, ať již novými dresy, nebo připraveným občerstvením, které si všichni účastníci bratrského střetnutí moc pochvalovali. A bylo to znát i na výsledcích první hry. Rudolečtí měli v první hře relativně výhodnější dráhu a výsledky tomu opravdu odpovídaly. Nejlepšími hráči byli Tomáš Sloboda se 189 kuželkami a v týmu MÚ Březové Péťa Pivarči se 133 kuželkami. Celkové skóre první hry vyznělo jasně ve prospěch Rudolce v poměru 1071 : 826.

Po výměně drah se družstvo MÚ Březové přeci jen zmátořilo a po něčem na kuráž, že by za to mohlo něco na kuráž, se odhodlaně pustilo do porážení kuželek. A že jim to šlo o mnoho lépe než v první hře dokladují jejich výsledky v druhé hře, kdy naházeli o více než stovku kuželek více. Hráči Rudolce, jako by pod dojmem výsledku první hry, nezačali druhou hru vůbec dobře a i když se v průběhu hry pomalu zlepšovali na nadšeně bojující družstvo MÚ Březové ve druhé hře nestačili. Tuto hru nakonec vyhrálo družstvo MÚ Březová v poměru 943 : 911. Utkání tedy skončilo opět remízou 1 : 1 a všichni účastníci bojů se shodli na pokračování těchto přátelských soubojů. Takže na podzim na viděnou u této krásné hry.

Fotogalerie z tohoto klání !!


This is protected content.
:
:
Content Protected by SmartLogix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>