Volejbal rudolečtí versus učitelé ISŠTE

V pondělí 29.6.2015, sehráli rudolečtí volejbaloví nadšenci, přátelské volejbalové utkání, s učiteli ISŠTE Sokolov. Zápas proběhl od 16.30 hodin, na hřišti v Rudolci. Jednalo se o druhé přátelské utkání, těchto amatérských uskupení a proto za Rudolec hráli hráči, všech věkových kategorií.  Rudolečtí byli důstojným  soupeřem učitelům a jejich hra se zlepšovala set od setu. Mezi nejlepší hráče tento rok patřili mladí perspektivní volejbalisté Toník a Pepa Kábrtovi, Nina Bláhová a Pavlína Hrbáčková, kteří tvořili jádro celého našeho týmu. Důstojně jim sekundovali na síti a v poli, veterání Tonda Janura a Květa Zemanová. Tradičně jako každý rok pomohla k jediné výhře našeho týmu i Jitka Hrbáčková a velkou oporou byli i hráči Pepa Kábrt starší a Gita Fašinová. Nejcenější na hře našeho týmu byla vzájemná opora, pospolitost a obětavost při reprezentaci naší obce. Vše s obdivem a chválou komentoval i bývalý hejtman a současný poslanec sněmovny Parlamentu České republiky, pan PaeDr. Josef Novotný, zapálený volejbalista a sportovec, který zde byl přítomen.

Na sety jsme proháli 3:1, ale to vůbec není důležité. Důležité je, že obě družstva byla spokojena s úrovní zápasu a přátelskou atmosférou, která celé klání doprovázela. Pokud naši mladí hráči o prázdninách potrénují a ti starší si s nimi občas zahrají, může být výsledek dohodnuté odvety na zaří, zcela opačný.

Učitelé ISŠTE, kteří zde oslavovali konec školního roku, vyjádřili obdiv nad úrovní a službami naší rudolecké stodoly, našeho sportovního areálu a zázemí, které se jim dostalo a děkují všem, těm ,kdo se o to postarali.

Všichni už jsme zvědaví na to, jak další klání v září dopadne a těšíme se.

Fotogalerie z volejbalového klání:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>