Rudolecký člobrda 2018

V sobotu 26.května, proběhl třetí ročník turnaje, Člověče nezlob se. Do soutěže se přihlásilo deset ůčastníků, kteří na třech stolech sváděli líté boje o titul „Rudoleckého člobrdy 2018″. Soutěž se hrála na dvě porážky v nominačním žebříčku. Nejstarším účastníkem soutěže, byla Jana Řádová, která jako vždy, vnesla do soutěže dobrou náladu. Do osmifiále se nominovali Jitka Gogolová, Hanka Drenková, Blanka Bulková, Honza Drenka, Míra Gogola, Gága, Tomáš Janura a Jarda Maslen. Ti, kteří prohráli v nominaci, však dostali ještě jednu šanci, na druhé straně nominačního žebříčku, což využili Hanka Drenková a Tonda Janura. Do čtvrtfinále postoupili Jitka Gogolová, Honza Drenka, Gága a Jarda Maslen. Odtud se do sedmifinále nominovali, Jarda Maslen a Jitka Gogolová, která se výhrou nad Jardou, stala první finalistkou soutěže. Z druhé strany žebříčku, postupovali Hanka Drenková a Tonda Janura. Tonda postupně vyhrál nad Hankou a Jardou Maslenem a stal se druhým finalistou. Finále mezi Jitkou, která v každém turnaji byla finalistkou a Tondou, probíhalo podle tradice, na velkém plátně za mohutného povzbuzování diváků. Jitka  prohrála a vítězem turnaje s právem nazývat se „Rudoleckým člobrdou 2018″ se stal Tonda Janura. Na druhém místě, jak se již stalo ve dvou předchozích ročnících, skončila Jitka Gogolová a třetí místo obsadil Jarda Maslen.

Po ukončení turnaje se účastníci přesunuli do Rudolecké hospůdky, kde hospodští František a Denisa, připravili občerstvení, ve formě plněných bramboráků. Aby se nám dobře trávilo, připravili i kulturní zážitek, ve formě písniček z šedesátých let, který zajistila živá hudba. Celý večer tak byl příjemným a důstojným zakončením celého turnaje a pořadatelé jim tímto ještě jednou děkují, za kulinářský zážitek a hezký večer.

Fotogalerie z akce: V souladu s GDPR, účastníci souhlasili, se zveřejněním fotografií na těchto stránkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>