Turnaj generací

Sobota 21.10.17 byla dnem, kdy se u nás na Rudolci uskutečnil premiérový ročník futsalového turnaje na počest všech milovníků kopané bez rozdílu věku, příkladně nazvaný „TURNAJ GENERACÍ“. Posuďte sami, nejstarším účastníkem byl pan Václav Šťáhlovský z Březové, který nesl na svých bedrech více jak šest křížků, naproti tomu nejmladšími byli dvojčata Slobodovi a Martin Hazuka ve věku 10 let. Turnaje se zúčastnilo na 30 hráčů a hráček, kteří reprezentovaly své zájmy ve čtyřech týmech.

„Stará garda Rudolec“ mužstvo složené z rudoleckých „staříků“ nad 50 let a rudoleckých děvčat, „Mladá garda Rudolec“ kde se v sestavě střídali hráči FC Rudolec bydlící na Rudolci s rudoleckou mládeží do 15 let, třetím týmem byl „FC Rudolec“, zastoupený hráči místního klubu nebydlícími na Rudolci a čtvrtým bylo družstvo „Sešlost Březová“ vedená již výše zmíněným Vencou a která měla ve svém středu, jako druhý tým, zástupce ženského pohlaví.

Od 13:00 hod. se rozpoutaly „boje“ na rudoleckém kolbišti, hrálo se systémem každý s každým, dvakrát 10 min. Vítězem turnaje se stalo družstvo z Březové, které ani jednou neokusilo hořkost porážky. Na druhém místě skončilo družstvo FC Rudolec, třetí Mladá garda Rudolec a na krásném čtvrtém místě Stará garda Rudolec, která alespoň v každém zápase skórovala.

Nešlo ani tak o výsledky, ale o pohodově prožité odpoledne, plné dobré zábavy, protažení těla a příjemného posezení a poklábosení. Sportu zdar!

Fotogalerie:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>