Vánoční turnaj dvojic v kulečníku

Neděle 6. prosince byla vyhrazena pro milovníky kulečníku, neboť se v tento den uskutečnil vánoční turnaj dvojic. Do turnaje se nakonec přihlásilo šest dvojic z Rudolce a jedna příchozí, Roman s Mílou zástupci Mýtiny a Sokolova. Bohužel chlapci z rodinných důvodů museli předčasně ukončit své působení v turnaji. Po dohodě ostatních dvojic byli tak jejich výsledky anulovány. Turnaj byl zahájen dopoledne v 9:30 a závěrečné vyhlášení výsledků se uskutečnilo až v 19:30. Časově náročný turnaj stál všechny účastníky dost sil, ale všichni zůstali až do závěrečného vyhlášení.

Po sportovní stránce byl turnaj velmi vyrovnaný a ve většině zápasů rozhodovaly ve prospěch vítězů maličkosti a trochu více štěstí. I proto docházelo v některých zápasech a v celkovém pořadí k nemalým překvapením. Vítězem turnaje se nakonec, trochu překvapivě, stala dvojice Gita Fašinová – Gága. I když v předvečer turnaje při losování gága všem „vyhrožoval“, že si je jist vítězstvím a jak se ukázalo, byl to po psychické stránce velice šikovný tah. O umístění na třetím až šestém místě rozhodovaly vzájemné zápasy jednotlivých dvojic. O pohodlí a plné žaludky účastníků turnaje bylo vzorně postaráno. Klobásy, jednohubky, vynikající špek manželů Derflerových, speciální kančí guláš Tondy Janury, nádherný dort s emblémem kulečníkového stolu od Hanky Drenkové, mimochodem nezbyl ani kousíček a když si k tomu přidáte přátelskou atmosféru plnou humoru a vtípků, co víc si přát při takovýchto akcích. Poděkování patří také březovské radnici za finanční sponzoring nákupu upomínkových předmětů.

Foto  a tabulka výsledků, z předmětné akce


This is protected content.
:
:
Content Protected by SmartLogix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>