Memoriál Karla Lorenze – Petangue 2013

V sobotu, 6. července proběhl 2. ročník Memoriálu Karla Lorenze v Petangue. Turnaje se zúčastnilo šest dvojic a to Tonda a Toník Janurovi, Stáňa a Vláďa Budíských, Jirka a Míra Gogolovi, Jitka a Honza „Drenkovi“, Hanka Drenková a Jarda Maslen a poslední dvojici tvořili Blanka Bulková a Míra Mrázek.

I přes počáteční obtíže a zmatky, zapřičiněné malou zkušeností hlavního pořadatele s organizací sportovních klání Tondy Janury, turnaj proběhl bez problémů a konečné výsledky nebyly známé až do posledního utkání.

Suverenním vítězem se stala dvojice Hanka Drenková a Jarda Maslen, která s přehledem porazila všechny dvojice mimo Tondy a Toníka Janurových, s kterými remizovala. Dvojice Tonda a Toník, až do posledního utkání, byla na předposledním místě, ale drtivá pořážka Jitky a Honzy , je nečekaně vynesla na druhé místo turnaje. Tím odsunula tuto dvojici, z druhého místa na třetí. Čtvrté  místo obsadila vyrovnaným výkonem dvojice Blanka a Míra a za ní těsně skončila dvojice Jitka a Míra Gogolovi. Tato dvojice byla jedním z favoritů, ale nevyrovnané výkony je odsununuly až na páté místo. Na posledním šestém místě skončila dvojice Stáňa a Láďa Budíských. Tato dvojice, dle vastních slov, postrádala motivaci ve formě cen, které pořadatel akce nezajistil a nahradil pouze narychlo zakoupenými lízátky.

Letošní ročník Memoriálu Karla Lorenze,  opět provázela dobrá nálada, sportovní duch a kamarádské klání manželských i nemanželských dvojic z Rudolce. Vyšlo i počasí a opečené klobásky byly poslední tečkou,  za tímto turnajem. Snad jen větší účast na tomto turnaji, by byla nejlepší vzpomínkou, na našeho kamaráda.

Fototografie z turnaje, přístupné pouze členům ASORU.


This is protected content.
:
:
Content Protected by SmartLogix

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>