Rudolecká pálka

V sobotu 25. února 2017 si dalo dostaveníčko 23 sportovně naladěných nadšenců stolního tenisu. V osmihodinovém klání bylo odehráno spoustu velice zajímavých zápasů. Turnaj se uskutečnil v příjemném prostředí rudolecké stodoly a jednalo se o již čtvrtý ročník turnaje nazvaného „rudolecká pálka“ a konal se pod záštitou městského úřadu Březová.

Sportovci byli rozděleni do čtyř kategorií, děti do deseti let, mládež do patnácti let, ženy a muži. Kategorie ženy a muži hráli společně ve dvou skupinách, kde se utkávali ženy i s muži, tak aby si každý účastník co nejvíce zahrál a ženy mohly prezentovat své umění i v zápasech s druhou polovinou lidstva.

Po odehrání skupin byli rozlosovány čtyři nejlepší ženy a muži do semifinálových klání a Ti si již zahrály o konečné umístění. Suverenně nejlepší hráčkou turnaje byla paní Jana Hájková. A jak vše dopadlo?

Kategorie děti do 10 let: vítězem se stal Radek Hrnčíř ml., druhý Pája Falc, třetí Evička Urbánková a na čtvrtém místě skončil Martin Hazuka. Kategorie do 15 let: vítězem se stal Matouš Burianek, hájící barvy Rudolce, druhý Tonda Kábrt a třetí Tomáš Derfler. V kategorii žen zvítězila Jana Hájková, před Zdenou Štěrbovou, Zuzkou Hrnčířovou a Janou Nahálkovou. Muže vyhrál Jarda Stochov, druhý skončil Karel Kopal, třetí místo obsadil Láďa Burianek a čtvrtý skončil Jirka Šlonc.

Honza Drenka, Tomáš Sloboda, Vláďa Kroft a Venva Hazuka – to jsou jména pořadatelů z řad našich futsalistů, kteří se na úspěšném klání podíleli. Chlapci díky a pátý, kulatý ročník již vystrkuje růžky. Tak příští rok!!!